Deelnemerslijst tractorpulling Hoogeveen

 

 

Dit jaar heeft Ronald Bruins de Patrick Zwiep Wisselbeker in ontvangst mogen nemen.

 

VRIJDAG 19 AUGUSTUS

4,5 TON start 19.00

  naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 jolanda maat jansen renault 96 75,29    
2 jan otten steyr 1090 77,15    
3 Herman koonstra Same tiger 100 76,65    
4 martijn borger fiat 70-90 74,48    
5 martijn kamping john deere 3130 73,24    
6 harm veijer hanomag robust 900      
7 Jan-lambert Slagter john deere 3040 75,09    
8 henk vd bunt fort 7000 57,93    
9 Stefan kamping john deere 3040      
10 Niek Blanken Fiat 880 78,85 64,84 143,69
11 team Baron Fiat 780 76,27    
12 Andre Haar Ford 7000 79,41 68,02 147,43
13 Andre Smid Landini 9500 78,54 67,05 145,59
14 Theo van der Mel MC-cormick WD9 74,78    
15 Jarno Scholing Valtra 6400 54,46    
16 Marcel Krale international 844 81,62 70,26 151,88
17 Harm Mulder international 1046 94,26 76,83 171,09
18 Olaf Veninga john deere 1640 69,72    
19 Bertjan Beugels Valmet 655 68,27    
20 Jan Mol Ford 6500 s 81,25    
21 Tim Klaucke John deere 3030 D 55,5    
22 Jens Kramer MF 73,09    
23 stefan meijerink International 955 87,51    


11 TON start 21.00

  naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 wiljo hepping john deere 7930 79,21    
2 mitchel brugman fendt 936 vario 83,14    
3 Arne Waninge fendt 926 vario 84,15 80,19 164,34
4 Sander Verwayen Case 1455 90,66 81,68 172,34
5 alberta koonstra case ih magnum 7130 82,43    
6 Willem Vossebeld agco-allis 9695 100 86,7 186,7
7 Ria van der bunt case magnum 7250 100 82,36 182,36
8 Melvin Hartmann Fendt 930 93,76 85,71 179,47
9 magnus John Deere 7710      
10 rik prenger newholland t 70 40 83,39    
11 wouter rozendaal puma 180 78,75    
12 johan nijstad fendt 927 78,05    
13 jeroen jansen fendt 927 73,23    
14 jerry wolting fendt 927 78,51    
15 jary kelly john deere 77,79    
16 richard de jonge new holland 69,43    


3,6 TON SPORT start 21.30

  Naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 ronnie knol MF 1104 80,31 78,71 159,02
2 peter koel volvo bm 87,56 92,58 180,14
3 erwin menke ford 8630 98,92 100 198,92


13 TON start 22.00

  naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 seth waninge fendt 936 vario 100 85,01 185,01
2 bert koonstra case ih magnum 7130 100 79,44 179,44
3 wiljo hepping john deere 7930 100 77,51 177,51
4 Willem Vossebeld agco-allis 9695 100 84,6 184,6
5 hendrie van der bunt case magnum 7250 100 81,38 181,38
6 Melvin Hartmann Fendt 930 100 81,53 181,53
7 jerry wolting fendt 927 85,88    
8 mitchel brugman start202 fendt 926 100 80,68 180,68
10 johan nijstad fent 927 79,77    
11 richard de jonge newholland g240 65,84 70,69  



2,8 TON start 12.00

ZATERDAG 20 AUGUSTUS 

  Naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 Andre Baron white oliver 572 95,12 95,55  
2 Jarno Jansen IHC 523 87,69 94,25 181,94
3 Gert Hof lamborghini r603 92,08 93,41 185,49
4 Gert Wolting Eicher koningstiger 2 52 PK 88,56 92,47 181,03
5 Vincent van Valkengoed fort 4000 89,38 91,36 180,74
6 Joop schonewille fort 4000 86,94    
7 Jarno Scholing Renault 89 14,87    
8 Robin Siebring International 724 86,61    
9 Corne Okken international 453 84,91    
10 Klaas Zwiep John Deere 710 87,49 91,83 179,32
11 Klaas Zwiep Fiat 540      
12 Ferry Knol Fiat 580      
13 Alfred Klaassen Fiat 450      
14 Roy Hoekman Case International 553 86,25    
15 Jørgen Schepers John deere 2020 27,88    


3,5 TON start 12.20 UUR

  Naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 christiaan maat internationaal 724 80,88    
2 Harm Karsies IHC 844s 88,55 82,75 171,3
3 meint baron david brown 1210 87,41 87,21 174,62
4 Andre Baron white oliver 784 87,59 85,62 173,21
5 dennis meppelink david brown 996 89,19 87,14 176,33
6 patrick borger fiat 70-90 83,37    
7 Mark Baron Fiat 780 82,9    
8 Jouk Mussche inter 724 87,05    
9 Herwin Coster fendt 305LS 80,17    
10 Gert Hof Lamborghini R603 88,34 87,97 176,31
11 Johan Soppe Fiat 850      
12 Klaas Jan Krale International 844s 87,08    
13 Robin Siebring international 724 81,39    
14 Erik Slager Fendt 307 LS 83,71    
15 Edwin Eesinge IHC 724 86,51    
16 Gerjan Dunnink fendt 305LS 82,02    
17 Gesina Juurlink International 824      
18 Ferry Knol Fiat 580 74,42    
19 Jarno Jansen IHC 844s 85,28    
20 Jacob van Dalfsen David Brown 1210 86,01    
21 rick scholten   83,69    


7.0 TON start 17.00 UUR

  naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 noah luth case international 956 XL      
2 Wim van den heuvel case international 1056 xl 86,21    
3 Albert van Veen Massey Ferguson 8110      
4 jan harke international 1466 90,26    
5 henk van der sluis fendt 614 isa e 95,51 94,21 189,72
6 Sander Verwayen Case 1455 90,82    
7 pieternel hepping john deere 6930 90,97    
8 Gijs Schelhaas NewHolland T7.170 84,93    
9 martijn kroeze Deutz Fhar DX 6 30      
10 Harmen Kooiker case 1455 XL 91,73    
11 Michiel Rijfkogel Case IH 1455 XL 93,02 92,37 185,39
12 Team Oosterhuis Case IH1455 XLA 93,79 92,24 186,03
13 Harm Mulder international 1455 xl 91,8 78,96 170,76
14 Rick Vossebeld Allis Chalmers 7080      
15 niek blanken fiat 1280 71,28    
16 Team Duiven IHC 1255 93,71 93,31 187,02
17 Wiljo slomp Same iron 165 S 74,93    
18 Rick Smit Fiat F 140 85,34    
19 Jeroen Bakker Deutz 06 86,12    
20 Jens Kramer Renault 145-14 TZ 16 70,07    
21 jan kooiker international 1566 71,93    


5,5 TON HOBBY SPORT start 18.15 UUR

  naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 johan gerritsen john deere 4240s 96,79 100 196,79
2 gerard zwiep John deere 4440 77,27 92,29 169,56
3 zwarte appie MF 1130 67,25 69,26 136,51
4 henk van de bunt Fort 9600 66,27 78,85 145,12


9 TON start 18.30 UUR

  naam deelnemer type trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 Arnoud Huisman Fendt 614 LSA E 93,18 94,17 187,35
2 Jan van der Sluis Fendt 614 LSA E 96,32 92,74 189,06
3 Daniel Peeks Case 1455 87,99    
4 Erik-jan Meijerink Fendt favorit 924 94,52 94,68 189,2
5 Roelof Tolsma fiat 180 90 61,64    
6* Bert Hell Fiat 160-90 90,85 91,9 182,75
7 Bernold lier Case 1455 XL 86,22    
8 Johan Duiven Case 1455 88,44 87,97 176,41
9 Toon Smink Fendt 926 93,95 92,47  
10 robbert veuger case 7240 41,14    
11 arjan pekel case 230 64,56    
12 stefan meijerink Case 7140 83,93    
13 Leendert Jan Hattem Fendt 816      
14 Magnus John Deere 7710      
15 rick prenger ford 8630 64,74    
16 warner slomp john deere 7530 81,41    
17 richard pinokkio fiat g240 92,41    


AFSLUITING 19.00