DEELNEMERSLIJST TRACTORPULLING HOOGEVEEN

 

VRIJDAG 17 AUGUSTUS

4,5 TON start 17:00uur

  naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 Gernand Kramer MF 3050 86.91    
2 martijn kamping John deere 3130 85.44    
3 Stefan Benjamins John deere 2650 53.23    
4 klaas tippe Volvo bm 650T 89.55    
5 Chris Bruinenberg Volvo bm 705 Valmet 26.06    
6 Klaas Roelof Boldewijn Internationaal 946 86.21    
7 jan otten Steyer 1090 90.10    
8 johan voskamp IHC 955 95.59 91.55 187.14
9 klaas jan krale Internationaal 844s 85.93    
10 Harm Mulder International 1046 98.45 92.28 190.73
11 roelof benjamins Deutz 10006 79.75    
12 Theo van der Mel MC-cormick WD9      
13 dion de jonge jd 6200 31.01    
14 Henk Slager Fendt favorit 4 SA 89.91    
15 Rolph Okken fiat 80-90DT 82.62    
16 Martijn Borger Fiat70-90 85.47    
17 Andre Smid Landini 9500 fp 98.97 198.97
18 Mark Baron fiat780 88.08    
19 Andre Haar Ford 7000 86.17    
20 meint baron david brown 1210 86.55    
21 Andre Baron White Oliver 782 99.56 96.73 196.29
22     93.18 84.46 177.64


11 TON start 20:00uur

  naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 Chris Bruinenberg case puma 210 54.62 61.81 116.43
2 Willem Vossebeld agco-allis 9695 35.97    
3 mitchel brugman fendt 936 vario 95.81 92.10 187.91
4 Niels Huizing Deutz Fahr X720 68.64    
5 rik prenger newholland t 7040   68.84 77.58 146.42
6 Erik-jan Meijerink Fendt Favorit 924    81.41 85.57 166.57
7 Arne Waninge Fendt 926 94.73 95.01 189.74
8 tolsma fiat 180-90      


*3,6 TON SPORT start 20:30uur

*Onder voorbehoud


13 TON start 21:00uur

  naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 erikjan mejerink fent 930 80.63 61.32 141.95
2 Arne Waninge Fendt 926 fp 76.76 176.76
3 Mitchel Brugman Fendt 936 fp 75.39 175.39
4 Niels Huizing Deutz Fahr X720      
5 Mark Prenger New Holland    T7.315     65.71    
6 dominiek neijenhuis mf 8690 71.57    
7 max meijerink john deere 8420 85.50 68.62 154.12
8 bert guigelaar john deere 8335 84.58 65.60 151.01



ZATERDAG 18 AUGUSTUS 

2,8 TON start 11:00uur

  Naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 Rick Hofmeijer David Brown 995 86.52 92.21 178.73
2 Vincent van Valkengoed fort 4000      
3 Andre Baron white oliver 572 84.34 86.82 171.16
4 Jouk Mussche inter 633 87.09 88.97 176.06
5 hendrik MF 65 64.63    
6 Corne Okken Internationaal 453 81.67    
7 Gerbren den Uijl Internationaal 423 58.96    
8 Robin MF 175S 58.43    
9 Joop schonewille fort 4000 38.07    
10 Lucas-jan Mulder Internationaal 523 68.14    
11 Nick Zantingh Fendt 103 81.91    
12 Jan Otten Steyr 650 61.29    
13 klaas zwiep john deere 710 88.71 86.42 175.13
14 abel post mf 158 multi power 71.87    
15 Sylvia Fikkert Ford 5000 31.52    
16 niels wolting eiger koningtijger 88.97 70.31 159.28
17 jarno jansen international 523 69.57    
18 bert benjamins fort 4000 64.79    
19 michel otten styer 760      
20 stef schonewille Fendt 103      


3,5 TON start 11:20uur

  Naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 Mark Baron Fiat 780 91.28    
2 meint baron david brown 1210 92.34 93.81 186.15
3 dennis meppelink david brown 996 93.66 95.42 189.08
4 Andre Baron white oliver 784 91.44 92.32 183.76
5 Rick Hofmeijer internationaal 644 88.91    
6 E.A. eesinge IHC 724 70.77    
7 Johan Soppe Fiat 850 89.79    
8 jarco smit John deere 2130 92.12 95.16 187.28
9 klaas jan krale internationaal 844s 89.31    
10 patrick borger fiat 70-90 86.56    
11 Cornelis vd Geest fiat 750 84.31    
12 Corne Okken Deutz D7807C 67.48    
13 Jan Kooiker Volvo BM 350 87.77    
14 Lucas-jan Mulder Internationaal 523 77.48    
15 Patrick Jobing Fendt 306 69.31    
16 abel post mf 158 multi power 69.22    
17 sander hoekerswever john deere 2130 87,52    
18 aaldert lubbers 844 international 87.52    
19 jan roelof lubbers international 724 89.97    
20 sander hoekers jd 2130 92.83 96.01 188.84
21          


5,5 TON start 13:00uur

  naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 Stefan van den heuvel Case IH 1056 XL 82.12 /  
2 mark baron same buffalo 130 81.51    
3 Roelof mulder International 1246 81.93 90.23 172.16
4 Ronald bruins international 1056 xl 78.82    
5 Rian Bikker Deutz DX 6.06 78.61    
6          
7 Klaas Huisman Fendt 600 ls 81.86 89.84 171.07
8 disc        
9 Jan-willem Slagter John deere 3350 69.32    
10 Niek Blanken New Holland M135 61.72    
11 Teüs van der Mel Case maxxum5150 65.52    
12 Manon Oosterkamp John deere 3040 73.27    
13 arjan otten steyer 8130 80.06    
14 Sander van bergen deutz 06 78.83    
15 jeroen bakker Deut 13006      
16 Reinier Hatzmann John Deere 3140 63.71    
17 jan otten steyer 1090 76.96    
18 Bart verkleij Same Laser 100 80.11    
19 Patrick Jobing John deere 3650 76.94    
20 Frank Kornegoor Fendt 600 ls 76.81    
21 tim meijerink fendt 600 74.57    
22 Jacky Bakker Ford 9600 75.32    
23 Anna de Vos Case 5150 76.33    
24 Harm Mulder international 1046 81.52    
25 aalderd fiat f110 67.84    
26 dion de jonge jd 6200 57.15    


5,5 TON DAMES start 15:00uur

  naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2 finale trek
1 Manon Oosterkamp John deere 3040 73.28 80.67 153.95
2 jacky bakker ford 9600 73.19 81.51 154.07
3 Jenita Nijstad international 1056 xl 73.21 83.92 157.13
4 Larissa Lensing John Deere 3140 64.98    
5 Trudy Schoorl Deutz 13006 77.95 84.38 162.33
6 anna de vos case 5150 82.41 85.06  
7 sylvia fikkert john deere 6210 64.44    


7.0 TON start 16:00uur

  naam deelnemer naam trekker trek 1 trek 2
1 Wim van den heuvel case international 1056 xl 96.37 96.70
2 herald bloemert fendt lsa-e    
3 henk van der sluis fendt 614 isa e    
4 Roelof mulder International 1246 94.09  
5 Bram de weerd fiat 1280 super 83.03  
6 Gijs Schelhaas NewHolland T7.170 86.32  
7 jan harke international 1466 92.04  
8 Harm Mulder international 1455xl 97.25 97.18
9 Michiel Rijfkogel Case IH 1455 XL 95.31 95.77
10 Jens kramer Renault 145-14 94.10  
11 jan mol ford9600 91.31  
12 Ronald de Jonge IHC 1255 96.76 96.38
13 Team Muha Steyr 8180 97.43 97.64
14 Wouter Benjamins New Holland T7.200 87.23  
15 Sander van Bergen Deutz 13006 87.56  
16 Robin Schelhaas New Holland T6.140 82.83  
17 Lennard Zantinge New Holland TM115 80.96  
18 Mark Baron Same Buffalo 130 81.12  
19 Bart verkleij Same iron 165 S 79.79  
20 Patrick Jobing New Holland TM 135 81.58  
21 Niek Blanken New Holland M135 88.13  
22 sander steenbergen john deere 6800 81.91  
23 albert nieuwenhuis fiat 88 97.71  
24 colin focker cease 956xl 75.66  
25 johan nijstad john deere 6910 82.27  


5,5 TON HOBBY